Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

14 stycznia 2019
  Wśród wielu prac dyplomowych, które powstają każdego roku, dużym zainteresowaniem ze strony studentów cieszą
07 listopada 2018
  Branża gier o charakterze losowym (ruletka, gry karciane, automaty, itd.), a także rynek zakładów

 Zadzwoń: +48 733 310 536

 

Pisanie prac na Twoją kieszeń

Poniższy tekst stanowi regulamin obowiązujący na stronie internetowej ePisarz.

 

Dział 1.

Przepisy ogólne

 

§ 1. Serwis świadczy wyłącznie usługi edukacyjne oraz pomocnicze w obszarze tworzenia różnego rodzaju wzorów prac naukowych w tym: wzorów prac o charakterze pracy magisterskiej, pracy licencjackiej i innych.

 

§ 2.  Właściciel Serwisu ePisarz w tym właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie przez klienta przesłanych mu materiałów drogą internetową, pocztą, kurierem i innym niebudzącym wątpliwości sposobem, w szczególności, jeśli dotyczy to wykorzystania prac z naruszeniem przepisów tzw. Prawa Autorskiego oraz artykułu 272 Kodeksu Karnego.

 

§ 3.  Klient kontaktuje się z serwisem za pośrednictwem e-maila, telefonu lub komunikatora gadu-gadu.

 

§ 4.  Klient na życzenie otrzymuje rachunek lub fakturę.

 

§ 5. Za każde wykonane zlecenie, klient zobligowany jest do wniesienia wcześniej ustalonej opłaty indywidualnie określonej na podstawie wcześniej wycenionego zlecenia.   

 

§ 6. Korzystanie z serwisu ePisarz jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.     

 

Dział 2.

Przedmiot działalności

 

§ 1. Działalność serwisu ePisarz polega na wykonywaniu zleceń klienta na podstawie jego zamówienia. Zlecenie może dotyczyć wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, tekstów oraz artykułów tematycznych, a także wzorów prac magisterskich i licencjackich, oraz innych prac.

  

§ 2. Serwis ePisarz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne i niewłaściwe, w tym niezgodne z obowiązującym prawem na terenie Rzeczypospolitej wykorzystywanie przygotowanych treści. Przekazane klientowi materiały należy zawsze traktować jako wzory do napisania własnych autorskich prac magisterskich i licencjackich oraz innych.

 

Dział 3.

Bezpieczeństwo prywatności

 

§ 1. Serwis ePisarz gwarantuje każdemu klientowi całkowitą anonimowość oraz dyskrecje. Każdy sporządzony tekst oraz inne materiały mogą być przekazane klientowi drogą mailową lub pocztową/kurierską. Na życzenie klienta pliki przesyłane są jako zaszyfrowane. Hasło do pliku przekazuje serwis ePisarz na wskazany przez klienta inny mail niż ten, na który wysyłany jest dany tekst lub na wskazany numer telefonu w postaci informacji SMS. Wszelkie niezbędne dane do wykonania zlecenia (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i inne informacje) będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby wykonania zlecenia i wraz z jego zakończeniem są bezpowrotnie usuwane.

 

§ 2. Serwis ePisarz po zakończonym zleceniu trwale usuwa prace, które stanowiły przedmiot zlecenia. W tym celu stosuje się bardziej skomplikowane techniki usuwania plików, niż zwykłe usuniecie czy formatowanie dysku, które nie stanowią gwarancji, iż dany dokument zostanie trwale usunięty.

 

§ 3. Serwis ePisarz absolutnie nie udostępnia żadnych danych osobom trzecim.

 

Dział 4.

Kontakt z klientem

 

§ 1.  Użytkownicy kontaktują się bezpośrednio z właścicielem serwisu ePisarz. Serwis dokłada wszelkich starań, aby kontakt był możliwie szybki i sprawny.

 

§ 2. Serwis ePisarz przechowuje korespondencje z klientem jako dowód reklamacji do czasu zakończenia współpracy i po potwierdzeniu przez klienta, iż wszelkie prace zostały zakończone, następuje usunięcie danych, o których mowa w dziale 3 § 2.   

 

Dział 5.

Zapytania i realizacja zleceń

 

§ 1. Zapytania należy kierować drogą elektroniczną (mail / gadu-gadu) lub telefonicznie.

 

§ 2. Zapytanie powinno zawierać:

  • informację o temacie zlecenia,

  • rodzaj pracy,

  • wskazanie orientacyjnego terminu realizacji zlecenia,

  • wskazanie orientacyjnej liczby stron zlecenia,

  • szczegóły techniczne wzoru pracy.

 

§ 3.  Wstępna wycena, która podlega negocjacji, zostanie sporządzona w ciągu 24 godzin od dostarczenia zapytania.

 

§ 4. Akceptacja przez obie strony warunków zawartych w odpowiedzi na zapytanie (po negocjacji) rozpoczyna proces realizacji zamówienia.   

 

§ 5. Zleceniobiorca może na życzenie zleceniodawcy sporządzić pisemną umowę, której podpisanie przez obie strony umowy jest równoznaczne z rozpoczęciem realizacji zamówienia.

 

§ 6. Ustalając warunki współpracy indywidualnie, określane zostają terminy wpłaty zaliczek i ostateczne rozliczenie za wykonaną pracę.

 

§ 7. Zleceniobiorca w ramach zlecenia nanosi wszelkie uwagi do dokumentu, które zgłasza zleceniodawca.

 

§ 8. Wszelkie materiały i wzory opracowań przesyłane są drogą mailową. Na życzenie zleceniodawcy, materiał może być przesyłany drogą pocztową w wersji papierowej lub elektronicznej (np. płyta CD) za dodatkową opłatą.

 

Dział 6.

Postanowienia końcowe

 

§ 1. Serwis ePisarz każdorazowo poinformuje o zmianie zasad obowiązujących w kontakcie z serwisem ePisarz z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. 

 

§ 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie stosowne przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. 1964 nr 16 poz. 93) oraz Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83).

 

§ 3. Każdy klient dysponuje 10-dniowym okresem na wnoszenie wszelkich poprawek i uwag do pracy, od dnia dostarczenia mu jej części lub całości wzoru opracowania. Po tym terminie zleceniobiorca stwierdza, że praca spełnia każde wymagania klienta.

 

§ 4. Każde opóźnienie w terminie wykonania zlecenia, które wynika z bezpośredniej winy zleceniodawcy, może podlegać dodatkowej opłacie, którą wyznacza się w indywidualny sposób. Każde zmiany w trakcie prowadzonej pracy odbiegające w sposób znaczący od podstawowego zlecenia mogą generować dodatkowy koszt sporządzenia opracowania.  

 

§ 5. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu kompletnej pracy klient nie ma prawnej możliwości wycofania się z podpisanej umowy.

 

§ 6. Wszelkie nieuregulowane zagadnienia zawarte w regulaminie określane będą w wyraźnie określony sposób niebudzący wątpliwości (zwykle zapis zawarty w mailu).

 

 

Szanowny kliencie, jeżeli po zapoznaniu się z regulaminem nadal masz jakieś pytania, kliknij w FAQ.

Regulamin

ePisarz - specjalista w zakresie tworzenia wzorów prac.

Przemawia za mną doświadczenie i rzetelność.

Zastrzegam, iż wszelkie oferowane przeze mnie opracowania mają charakter jedynie informacyjny. Każde gotowe, przesłane przeze mnie opracowanie powinno być zgodnie z Prawem Autorskim (art. 272) traktowane jak wzór, inspiracja do własnego, indywidualnego podejścia do przygotowania pracy pisemnej. Nie ponoszę odpowiedzialności za konsekwencje związane z nieprawidłowym wykorzystaniem przesłanych przeze mnie prac.

Tworzenie wzorów prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych - ePisarz

Umów się na konsultację