Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

14 stycznia 2019
  Wśród wielu prac dyplomowych, które powstają każdego roku, dużym zainteresowaniem ze strony studentów cieszą
07 listopada 2018
  Branża gier o charakterze losowym (ruletka, gry karciane, automaty, itd.), a także rynek zakładów

 Zadzwoń: +48 733 310 536

 

Pisanie prac na Twoją kieszeń

 

Poniższy tekst stanowi odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące współpracy.

 

Koszt wzoru pracy

 

Koszt wzoru pracy (projektu) obliczany jest jako iloczyn liczby stron i ceny za jedną stronę. Obliczając liczbę stron, uwzględnia się zamieszczone w tekście tabele, rysunki, przypisy. Tworząc tabelę, w której znajdują się stosowne wyliczenia, (np. analiza sprawozdań finansowych) niejednokrotnie należy poświęcić więcej czasu na jej prawidłowe sporządzenie niż stworzenie jednej strony tekstu A4.

 

Cena

 

Ustalona cena za jedną stronę opracowania nie ulega zwiększeniu. Jedyną możliwością zwiększenia kwoty za określoną liczbę stron jest chęć zwiększenia objętości materiału. Klikając tu, zapoznasz się z cennikiem.  

 

 

Charakterystyka zamówienia

 

 

Wzór pracy (projekt) wykonywany jest według wytycznych zleceniodawcy. Jeżeli nieprzekazane zostaną wytyczne, wzór pracy (projekt) będzie realizowany według poniższych standardów:

  • czcionka 12 Times New Roman,

  • interlinia 1,5 wiersza,

  • przypisy zgodnie z czcionką 10 Times New Roman (interlinia pojedyncza),

  • plik tworzony jest w programie Microsoft Word.

Liczba stron obliczana jest przy założeniu, że w tworzonym tekście zastosowano czcionkę 12 Times New Roman i odstęp 1,5 wiersza.   

 

 

Ryzyko występujące na rynku tworzenia wzorów prac

 

Na rynku tworzenia wzorów prac identyfikuje się co najmniej dwa podstawowe ryzyka. Jednym z nich jest ryzyko zleceniodawcy, który uiszcza zaliczkę na rzecz zleceniobiorcy, a ten nie wywiązuje się należycie z zobowiązania (bardzo często po uiszczeniu zaliczki kontakt się urywa). Z drugiej strony istnieje ryzyko zleceniobiorcy. Po otrzymaniu zlecenia napisania pracy zleceniobiorca nie pobiera żadnej zaliczki. Wraz z wykonaniem pierwszego etapu plik zostaje przesłany do zleceniodawcy, natomiast ten nie poczuwa się do uregulowania zobowiązania (zwykle takie „sztuczki” stosuje konkurencja). Zasadnym jest więc znalezienie wspólnego rozwiązania (podpisanie umowy, przelew na niską kwotę, rozmowa telefoniczna, itp.). Należy podkreślić, iż inne jest podejście do osób, które uprzednio korzystały z usługi i inne w stosunku do osób, z którymi współpraca odbywa się po raz pierwszy. 

Poprawki

 

 

Poprawki wliczone są w cenę. Należy mieć na uwadze, iż poprawki polegające na tym, że należy, zamiast ustalonych trzech rozdziałów stworzyć dwa kolejne, nie można uznać za formę poprawki, lecz rozbudowę wzoru pracy co wiąże się z opłatą, o której mowa powyżej. Poprawki są nanoszone według wytycznych dostarczonych przez zleceniodawcę.

 

Szanowny kliencie, jeżeli masz jakieś pytania, zamierzasz podjąć współpracę, kliknij zakładkę kontakt.

 

 

 

 

 

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

ePisarz - specjalista w zakresie tworzenia wzorów prac.

Przemawia za mną doświadczenie i rzetelność.

Zastrzegam, iż wszelkie oferowane przeze mnie opracowania mają charakter jedynie informacyjny. Każde gotowe, przesłane przeze mnie opracowanie powinno być zgodnie Prawem Autorskim (art. 272) traktowane jak wzór, inspiracja do własnego, indywidualnego podejścia do przygotowania pracy pisemnej. Nie ponoszę odpowiedzialności za konsekwencje związane z nieprawidłowym wykorzystaniem przesłanych przeze mnie prac.

Tworzenie wzorów prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych - ePisarz

Umów się na konsultację